توصیه هایی برای پوشیدن لباس زمستانی مردانه!

لباس زمستانی مردانه -بازار مپ

پوشیدن لباس زمستانی مردانه کار سختی است و به نظر من هم فصل پاییز فصل جنگ جو هاست! شما اینطور فکر نمیکنید؟ فصلی با تغییرات ناگهانی آب و هوا! و تازه اگر موفق شدیم از سرما نلرزیم در روزههایی قطعا از گرما خواهیم پخت.

 

ژاکت جین به همراه پالتو یک لباس زمستانی مردانه گرم!

 

آیا می‌دانستید ژاکت‌های جین مخصوص هوای سرد طراحی شده‌اند؟ جذب گرما و محبوس کردن آن درون لباس و جلوگیری از عرق کردن باعث شده است تا این جنس مناسب فصل سرما باشد. اما اوضاع با گذشته فرق کرده است و دیگر خبری از ژاکت‌های سنگین جین نیست. این روزها را می‌توانید به راحتی با پوشیدن یک ژاکت جین زیر یک اورکت سنگین‌تر بپوشید.

کت جین همراه با پالتو- بازار مپ
کت جین همراه با پالتو- بازار مپ

 

 

سویشرت به همراه اورکت

 

یکی از بهترین نوع لباس زمستانی مردانه همین ست است. شما می‌توانید یک سویشرت گرم پشمی یا پنبه‌ای در رنگ سفید، شتری، خاکستری یا سرمه ای، را زیر یک اورکت بپوشید.  در این تیپ شلوار شما تمام کننده کار خواهد بود. شلوارهای اسلش‌ برای تیپ غیر رسمی و شلوارهای پشمی تقریبا چسبان برای تیپ‌های رسمی تر مناسبند.

سوییشرت با کت- بازار مپ
سوییشرت با کت- بازار مپ

. سویشرت یا ژیله به همراه کت یا اورکت

 

تنها انتخاب‌های شما سویشرت‌های کلاه دار نیستند. سویشرت‌های بدون کلاه اتفاقا تیپی مردانه‌تر و شیک‌تر می‌سازند. ژیله‌ها نیز همین نقش را در تیپ شما ایفا می‌کنند. یک ژیله یا سویشرت بدون کلاه سبک تهیه کنید و آن را زیر اورکت یا کاپشن بادی خود بپوشید. انتخاب هر کدام از ۴ مورد گفته شده بسته به نوع آب و هوا (بارانی، سوز شدید، وزش شدید باد و…) می‌تواند متغیر باشد

 

یقه اسکی به همراه کت و شلوار

 

کت و شلوار را هرکاری هم بکنید باز هم کت و شلوار است و دو تکه بودن آن مسلما راه مناسبی برای محافظت از بدن شما در برابر سرما نخواهد بود. ولی کسانی که مجبورند تیپ رسمی‌شان را حفظ کنند باید چه کنند؟ راه دیگری که برای خوشتیپ بودن پیش روی شماست پوشیدن یقه اسکی پشمی زیر کت‌تان است. این مورد جایگزین مناسبی برای پیراهن شما خواهد بود. به شرطی که رنگ آن را هم خانواده رنگ کتتان انتخاب کنید. یک لباس زمستانی مردانه برای خوشتیپ بودن!

کت و یقه اسکی- بازار مپ
کت و یقه اسکی- بازار مپ

لباس زمستانی مردانه شیک: پیراهن و بافت یقه گرد و کاپشن

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که هرکاری کنید تنها یک کت (چه اورکت، چه ژاکت، چه کت) بیشتر نمی‌توانید بپوشید پیشنهاد ما به شما این تیپ است. کافیست یک پیراهن زیر بافت یقه گردتان بپوشید و روی آن را یا با اورکت پر کنید و یا کاپشن بادی. این لباس زمستانی مردانه هم شیک و هم سبک است.

در صورت مناسب بودن دما، پوشیدن یک ژاکت یا روپوش سبک وزن روی تی شرت های یقه گرد هم، برای داشتن تیپی هوشمندانه و کلاسیک است که تعادل کامل بین کلاسیک و معاصر ایجاد می کند.

تی شرت یقه گرد با کت- بازار مپ
تی شرت یقه گرد با کت- بازار مپ

مطالب مرتبط: در زمستان چطور لباس بپوشیم؟

 

منبع: چی بپوشیم و شیکستون